Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie są klasy i od którego LvL'a dana klasa?


DarkCzechx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Nie dawno zacząłem grać w call of duty mw3 i mam takie pytanie "Jakie są klasy i od którego lvl dana klasa"?

Mam prawie 20lvl i mam podajże 4-6klas, i nie mogę się doczekać następnej...

Opublikowano

Chodzi Ci o klasy 'własne' ? Te, w których wszystko dopasowujesz sam (wybierasz broń, perki, killstrike'y etc. )?

Na 20 lvl. powinny być wszystkie odblokowane.

Własnych jest 5

Gotowych wcześniej też jest 5

Opublikowano

To jest na takiej zasadzie:

1. Na początku masz (jakoś do 3lvl'a) 2 lub 3 klasy.

2. Do 4lvl'a masz 5 klas

3. Od 4lvl'a masz 5 klas podstawowych i 5 klas w których możesz zrobić własne ustawienie broni, perkow, killstreaków.

4. Co prestige (nabicie 80lvl'a i cofnięcie jego przez koszary/barracks) możesz kupić kolejne klasy. Klas po wykupieniu wszystkiego jest 15 (z podstawowymi)

Pozdrawiam Ferox.

Opublikowano

To zależy. To są killstreaki (dobierane w każdej klasie osobno jako "Pakiet Uderzeniowy".

Aby aktywować używasz klawiszy 4-5-6-7, w prawym dolnym rogu jest to oznaczone.

Pierwszy killstreak pojawia się pod 5, drugi pod 6, trzeci pod 7,

Jeśli masz zrzucane serie ofiar - paczki, działka, itp - po zdobyciu paczki pojawiają się one pod 4.

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Opublikowano

Tak jak koledzy up, jeżeli jesteś poczatkujący i dosyc często Cię zabijają ( np przez nieogarnięcie gry, system respawnu który jest w tej serii dosyć... popsuty... ) polecam wybać pakiet uderzeniowy wsparcie, ponieważ gdy padniesz liczba ofiar naliczana do zdobycia danego killstreaka nie resetuje się ;)

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Pomogliście mi i to bardzo dużo :)

Dzięki wam zabijam przeciwników szybciej i precyzyjniej.

Gdy nauczyłem się korzystać z pakietów, to łatwiej mi grać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...